Strona główna | O firmie | Regulamin | Kontakt | Panel Klienta
Serwery VPS - vpsinn.pl

Operatorem serwisu vpsinn.pl jest firma STATNET z siedzibą w Bydgoszczy. STATNET specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla środowisk informatycznych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu informatycznego - począwszy od stworzenia koncepcji, przez realizację wdrożenia aż po opiekę serwisową wraz z utrzymaniem w działaniu.

Serwis vpsinn.pl koncentruje się na dostarczaniu niedrogich wirtualnych serwerów prywatnych (VPS).


Do grona klientów STATNET należą firmy, dla których wysoka jakość usługi IT jest kluczowym elementem prowadzenia biznesu. Krótkie czasy reakcji oraz profesjonalne umiejętności specjalistów IT, to elementy, które zdecydowały o tym, że ze stałych usług STATNET korzystają m.in. takie firmy jak:

Serwis Kredytowy Sp. z o.o. - http://www.serwiskredytowy.pl/
Plastech - Plastics & Packaging Vortal - http://plastech.pl/
Internetowykantor.pl Czekalski, Olek, s.j. - https://internetowykantor.pl/
Grupa 24h Spółka Jawna - http://www.szkolenia24h.pl/

Płatności/Rabaty

Oferujemy szybkie płatności w oparciu o system Dotpay, który umożliwa wykonanie opłaty przy użyciu większości polskich banków. W przypadku płatności z góry za okres dłuższy niż jeden miesiąc oferujemy korzystne zniżki: płatność z góry kwartał: rabat 2%, płatność z góry pół roku: rabat 5%, płatność z góry rok: rabat 10%.
Datacenter

Oferujemy utrzymanie serwerów w jednym z najnowocześniejszych Centrum danych w Niemczech. Datacenter posiada wiele wysoko wyspecjalizowanych lokalizacji połączonych pomiędzy sobą nadmiarowymi łączami największych niemieckich operatorów telekomunikacyjnych, co zapewnia bezawaryjne działanie oraz daje pewność nieprzerwanej dostępności usług.
2009-2011 VPSINN. Wszystkie prawa zastrzeżone.